Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 4 1.9 TDI 85kw

2 650 EUR

3 150 EUR

Shitet nga: Milan 13 Sht 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Golf 4 1.9 TDI 116ks , Servo, Klima, Centralno zaklucuvanje, Zimski gumi, Registriran do 8 mesec 2018 + zelen karton.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione