Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat 2.0 125KW 170KS DSG -07

5 000 EUR

Shitet nga: Borce Markoski 10 Maj 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
Се продава Volkswagen Passat 2.0, 170KS со 6 степен автоматски DSG менувач, регистрирана до 10.2020. Колата е максимално опремена и не е од увоз. Редовно сервисирана (направен е сервис и на автоматскиот менувач), треба да се направи мала корекција на тапацирот на возачката врата, други вложувања во неа нема.
Borce Markoski
072251897
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione