Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Се продава

2 100 EUR

Shitet nga: Дарко 14 Dhj 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Vinicë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Се продава VW Polo 1.4 бензин, година на производство 2005. Колата е купена во Р.Словенија од салон.
Дарко
0038970862771
Leaflet
Në fillim