Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen Polo

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Polo | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

15 Pri 18:16
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup

VW Polo 1.2TDI 2011

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Pri 11:27
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Centar

VW Polo - 1.2 TDI, od prv gazda

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 09:36
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kumanovë

Vw Polo 1.2Tdi 55kw Staklo cuvano 2012/11 Nov uvoz

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 08:41
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW POLO 1.0mpi(75hp)-TRENDLINE-*NEUVEZENO*17g.

7 799 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:53 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tetovë

VW POLO 1.2 TDI 55kw 2012god. "AVTOCENTAR"

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:47 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tetovë

VW POLO 1.4 TDI 55kw 2000god. "AVTOCENTAR"

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Volkswagen Polo 1.0 NEUVEZENO

11 590 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 10:13 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup

VW POLO FACELIFT 1.4 TDI BLUEMOTION 75ks TRENDLINE EU6 2015

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:41
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW POLO 1.2mpi (60hp)TRENDLINE-11g.

5 399 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Pri 15:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

POLO 1.2TDI``bluemotion``KLIMATRONIK -178.214km- so SERVISNA

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
22 Pri 13:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam polo 1.0 1999 godina

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 11:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

WV Polo 1993 benzin

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Pri 08:40 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup

VOLKSWAGEN POLO 1.6 TDI 80KS COMFORTLINE 2018G

12 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online
21 Pri 21:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup

VW POLO 1.6 TDI NAJ FUL OPREMA 2012 FABRIKA

5 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Pri 21:12 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup

VW POLO 1.2 TDI SALON FUL OPREMA 2010 GOD

5 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Pri 19:40 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW Polo 1.2TDI Bluemotion Uvoz Holandija 2011 EXTRA

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Pri 16:26 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup

VOLKSWAGEN POLO 1.6 TDI 77KW 2010 GODINA

5 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 16:11 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup

VW Polo 1.4tdi 66kw 2015

7 699 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Pri 14:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Polo 1.2 TDI

5 900 MKD

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Pri 13:19 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW Polo 1.2TDI Bluemotion 75ks Uvoz Holandija 2012 EXTRA

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Pri 09:29 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tetovë

Polo1.4Tdi - sportline

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 18:03 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tetovë

VW POLO 1.0 75 PS 2016 - MOZE ZAMENA

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Pri 12:39 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Resnjë

VW Polo 2000godina

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Pri 13:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tetovë

VW Polo 1.2 Benzin 2008

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 08:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tetovë  ·  Bogovinë

POLO 1.9TDI DPF

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 03:49 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Koçan

VW POLO 1,2 BENZIN 2010 EXTRA SOSTOJBA !

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 16:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Polo 1.2 tdi 55kw 2011g

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 09:45 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Koçan

VW POLO 1,6 TDI DIZEL 90 KS 2009 EKSTRA !

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 18:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup

VW Polo 1.2TDI 2011

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Pri 15:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Strugë

VW Volkswagen Polo

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 23:09 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gostivar

VW POLO CROSS 1.2 TSI DSG UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 17:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Çair

POLO 1.4 BENZIN SO KLIMA HITNO

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 11:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Centar

VW Polo - 1.2 TDI, od prv gazda

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 10:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Volkswagen Polo 1.4 benzin plin

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 04:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tetovë

POLO 1.2 TDI

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 21:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup

VW POLO 1.4 TDI KLIMA - 2008 GOD

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 20:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Polo 2016 1.0 MPI

7 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Pri 15:00 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Manastir

VW POLO 1.6TDI ***55KW-75KS***2009GOD**EURO 5**

6 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 19:34 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW POLO 1.6 TDI HIGHLINE

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 09:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kumanovë

Vw Polo 1.2Tdi 55kw Staklo cuvano 2012/11 Nov uvoz

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Pri 23:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup

VW Polo bluemotion 2011

6 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 20:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava Polo

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Pri 17:59 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW Polo 1.2tdi 2011g-MOBIL STEF

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
07 Pri 07:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW Polo 1.4TDl BlueMotion

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Pri 20:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Butel

SE PRODAVA VW VOLKSWAGEN POLO 1.2TDI

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Pri 19:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

VW POLO 1.2 70 KS 185000KM NOV UVOZ- 08..MT Auto

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 15:07 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

VW POLO 1.2 TDI 75KS HIGHLINE NAVI NOVO - 11 MT Auto

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 14:44 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

VW POLO 1.6 TDI 90 KS PDC COMFORTLINE - 12.MT Auto

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Pri 11:21 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

VW POLO 1.6 TDI 75 KS COMFORTLINE - 10.MT Auto

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Pri 11:17 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ohër

VW POLO 1.4 TDI 80 KS COMFORT 151000KM - 09.MT Auto

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Pri 12:25 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW Polo 1.4 TDI Avto Plac Dirala Avtomobili

3 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Mar 12:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Karposh

VW Polo 6C1 1.0 2016

7 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Mar 11:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Veles  ·  Çashkë

POLO 2011 1.2 TDI

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Polo | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione