Publikuar: Tet 20 2015 05:05

Alfa Romeo 164 klima -94 zamena moze na rati

Publikuar: Tet 20 05:05
Shikime: 52
Алфата е со фул опрема и тоа:
-Грејачи на седишта
-Седишта со електрично подесување во сите насоки
-Електрични прозорци на сите 4 врати
-Електрично подесување на ретровизорите
-Електрично подесување на фаровите
-Централно заклучување
-Аларм
-Приклучок на лаптоп за дијагноза на дефект
-Metalic боја(сива)со иста боја на ретровизори и браници
-Климa
-ABS и дискови на сите 4 тркала
-Радио
-Алуминиумски бандаши
-CONTINENTAL гуми 195-65-15(kako нови)
-Maгленки
-ПП апарат и прва помош
-Потпирач за рака(напред и назад)
-Серво волан(подеслив во висина и длабочина)
-2000cc 106KW
-Поминато 233000км(одлична состојба)
-Истата не е од увоз(купена е од МКД)

Можна е замена(moze zamena) за:
-Aвтомобил (со ваша доплата или глава за глава)
-Cкутер над 50cc (исклучиво со ваша доплата) - дајте понуда.
-Купување на автомобилот на рати - rati,со нотарски договор,со 500е. учество + 12 рати со сума по договор.

P.S. За плаќање во кеш,следува екстра цена!!!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Publikimit ose Shkëmbim i sigurtë
52
070535-676

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione