Shpallja e kompanisë Publikuar: Dhj 26 2022 02:24

Prekrasen stan vo Debar Maalo so garazno mesto

EUR

Publikuar: Dhj 26 02:24
Shikime: 23
Се продава стан во Дебар Маало, на Ул. Мајаковски на 50 м од пекара "Силбо".
- Погоден за канцеларија и за домување

Површина 176 м2
Дневна соба со трпезарија, кујна, мастер спална со гардеробер и голема бања. две детски соби со сопствени две бањи, утилити, гостински тоалет и два балкони
Кат 5/5 со лифт - висок плафон
Ориентација југ/север
Градско парно и ладење со вградени чилери
Година на градба 2003 - комплетно реновиран
Подземна гаража 15 м2

Цена 1400 Евра/м2

Шифра С1824
Përshkrimi i linkut

Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate

Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. 

Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот.

Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

ул.Васил Ѓоргов бр.24/4

077/699-416

nëse ky njoftim prish Rregullat e Publikimit ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. 

Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот.

Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione