Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Banesa | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 15:13
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Novi stanovi vo stanben i deloven kompleks Kosmos

1 300 EUR

Numri i dhomave: 3,5

Dje 20:00 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Edinstvena ekskluzivna ponuda na Vodno

1 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 15:13 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Novi stanovi vo stanben i deloven kompleks Kosmos

1 300 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 15:05 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

DNEVNO IZDAVANJE NA EKSTRA LUKSUZNI APARTMANI

Numri i dhomave: 4
Dje 14:02 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 09:42 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Stan vo gradba 75m2 vo Gorce Petrov na glavna ulica

1 270 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 09:41 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

gotovi stanovi vo hrom

Numri i dhomave: 3
Dje 09:24 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Stan/stanovi vo Kisela voda

Numri i dhomave: > 10
21 Pri 06:58 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Stan neposredno do Aerodrom i Novo Lisice

1 300 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Pri 18:00 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава стан во Карпош 3

62 000 EUR

Numri i dhomave: 1
19 Pri 15:31 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stanovi vo Vlae Hrom i Gorce Petrov

Numri i dhomave: 3
19 Pri 13:49 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stanovi vo Centar

Numri i dhomave: 3
19 Pri 13:21 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stanovi vo naselba Aerodrom

Numri i dhomave: 3
19 Pri 08:51 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

41m2 1+1 STAN NA PRODAZBA

1 999 EUR

Numri i dhomave: 1,5
18 Pri 19:36 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава стан во Тафталиџе

134 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Pri 16:26 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam garaza vo Aerodrom

Numri i dhomave: 1
18 Pri 14:03 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stanovi vo naselba Novo Lisice

Numri i dhomave: 2,5
18 Pri 09:01 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

STAN VO NOVA MINI ZGRADA TAFTALIDZE 78 M2 !!!

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
18 Pri 08:04 Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

Shitet shtëpia ne Lagjën centrale të qairit

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
18 Pri 03:49 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Manastir

Нов трособен стан во Ариа, 91м2

118 300 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
17 Pri 17:15 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

EKSKLUZIVNO NOV DVOSOBEN STAN SO DVOR VO CENTAR

1 750 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Pri 14:02 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavame stan 83m2 vo centar - sproti Jugodrvo

199 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Online
16 Pri 14:25 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stanovi vo naselba Kisela Voda

Numri i dhomave: 2,5
16 Pri 14:22 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stanovi vo Vodno Crnice Przino

Numri i dhomave: 3
16 Pri 13:53 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stanovi vo naselba Kozle i Kapistec

Numri i dhomave: 2,5
16 Pri 11:40 Banesa  ·  Ohër

Stanovi vo Ohrid vo novogradba

Numri i dhomave: 3
15 Pri 19:52 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава стан во Карпош 4

71 000 EUR

Numri i dhomave: 1
15 Pri 19:13 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Dukjan (adaptiran vo stan)100 met.od Pazar,40m2

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Pri 19:05 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Kamelija stan 57m2,Centar -Kosista,3 kat

1 200 EUR

Numri i dhomave: 2,5
15 Pri 19:05 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Kamelija Nov stan 103m2, Ezerski lozja,100m od ezero

750 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 4
14 Pri 01:25 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stan Cair Aquaduct residence

Numri i dhomave: 2
12 Pri 09:49 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Na prodazba stanovi vo gradba vo Taftalidze 2

1 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
09 Pri 21:05 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава стан во Тафталиџе 2

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Pri 19:28 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Nov prekrasen stan 81m2,i 30m2 dvor,faraza

87 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
08 Pri 19:27 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Kamelija nov stan na ezero plaza 1 linija,56m2

2 500 EUR

Numri i dhomave: 3
08 Pri 16:36 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Karpos 1 cetvorosoben stan od 91m2

150 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
06 Pri 08:44 Banesa  ·  Shkup

Уникатен историски стан Градски парк

179 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Banesa | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione