Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CENTAR GRCKA AMBASADA 63M2

1 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 09 Pri 11:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava delumno renoviran stan od 63m2 3 soben na visoko prizemje so centralno parno+ 15m2 podrum cena 1000 evra m2 sifra 4708 kon tel 070-546-378,078-221-492;02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
STAN VO CENTAR PARK POZADI VLADA 65M2 1 040 EUR
VODNO SPROTI DRZAVNA 166M2 800 EUR
SOBOREN HRAM BLOK NA G.ZID 65M2 1 EUR
MVR 50DEVIZIJA 109M2 1 100 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione