Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DVOSOBEN STAN 49 M2,TAFTALIDZE ,MINI ZGRADA !!!

63 700 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: КАЗА МИА - М 28 Sht 16:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
КАЗА МИА - М
CENTAR 86 M2 DO SIMPO CRNICE 75 500 ЕУР
LUKS STAN POZADI GRAVE CENTAR TROSOBEN OPREMEN 0 ЕУР
ATRAKTIVEN STANBEN PROSTOR NA ULICA LENINOVA 150 M 0 ЕУР
SE IZNAJMUVA NOV STAN VO AERODROM ,TROSOBEN, 62 M2 200 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO EKSKLUZIVNA ZGRADA VO TAFTALIDZE VO IZGRADBA.
STANOT E VO VKUPNA POVRSHINA OD 49 M2, 2 KAT,ZGRADA SO LIFT I CENTRALNO PARNO GREENJE.
OBJEKTOT E NA AGOL NA 2 ULICI,MIRNA LOKACIJA.
КАЗА МИА - М
Ние сме агенција за недвижности која е долги години на пазарот за недвижнини и се стреми да е најдобра во тоа што го нуди. Каза Миа како агенција при посредување на имот, превзема улога на главен контакт центар за организирање и логистички детали во поглед на поредување и тоа : - посредување при продажба на имот - посредување при комплетирање на документација, која е потреба за реализрање на купопродажба - посредување при издавање на имот Поради зголемување на потребите и барањата на нашите клиенти, ние како агенција постојано се стремиме да го унапредиме нашето работење со воведување постојано голем број на услуги и активности кои ги нудиме од наша страна. Во нашиот тим има обучен и стручен кадар кој ќе Ви помогне вашите желби и барања да се реализираат. Ние нудиме станови и куќи за продажба на различни локации низ Скопје, кои би можеле да бидат за Вас атрактивни и примамливи за купување. - се продава куќа во населаба Железара - се продава барака во Ново Лисиче - се продава трособен стан во Хиподром, нова населба - актрактивен лукзуен апартман во комплекс Верина - двособен стан во Кисела Вода 39м2 Нашиот тим ќе се погрижи за Вас да ја пронајде содветната понуда која најмногу Ви одговара, спроред вашите потреби и можности. Сите наши понуди кои ги имаме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, каде имаме голем број на огласи од станови и куќи со различна квадратура и локации низ Скопје. Може да не исконтактирате на следниот тел број : 078434502 или да ни пишете на следната емаил адреса: casamia313@yahoo.com Ве очекуваме. Вашата агенција Каза Миа!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Партизански Одреди бр.43б/8 Tregoje në hartë
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
TROSOBEN STAN OD 75M2 VO BLIZINA NA KATOLICKA 82 500 ЕУР
SE IZDAVA KUKA VO BARDOVCI ELITEN KOMPLEKS 900 ЕУР
TROSOBEN NOV CRNICE EXSKLUZIVNO 62 500 ЕУР
CETIRISOBEN STAN VO MICURIN 2 KAT 71m2 65 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione