Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DVA STANA VO IZGRADBA AERODROM 55 I 62 M2

1 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: КАЗА МИА - М 23 Dhj 17:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
КАЗА МИА - М
TROSOBEN STAN GJORCE PETROV 65M2 NOV 58 000 ЕУР
STAN 78m2 POZADI VERO-AERODROM ODLICEN RASPORED 0 МКД
LOKACIJA ZA GRADBA, A2 NAMENA , CESMA K.VODA !!! 0 ЕУР
EDNOSOBEN STAN KARPOS 1 BLIZINA NA SIMPO 36 000 ЕУР
SE PRODAVAAT DVA STANA VO AERODROM, VO POODMINATA FAZA NA IZGRADBA VEDNAS POSLE NOVA ZELEZNICKA.
STAN VO POVRSINA OD 55 M2,DVOSOBEN,2 KAT,I
STAN VO POVRSINA OD 62 M2,CETIRISOBEN,1 KAT.
CENATA NA STANOVITE E SO VKLUCENO DDV,BEZ DANOK NA PROMET 3 %.
DINAMIKATA NA ISPLATA E DOGOVORNA !!!
КАЗА МИА - М
Ние сме агенција за недвижности која е долги години на пазарот за недвижнини и се стреми да е најдобра во тоа што го нуди. Каза Миа како агенција при посредување на имот, превзема улога на главен контакт центар за организирање и логистички детали во поглед на поредување и тоа : - посредување при продажба на имот - посредување при комплетирање на документација, која е потреба за реализирање на купопродажба - посредување при издавање на имот Поради зголемување на потребите и барањата на нашите клиенти, ние како агенција постојано се стремиме да го унапредиме нашето работење со воведување постојано голем број на услуги и активности кои ги нудиме од наша страна. Во нашиот тим има обучен и стручен кадар кој ќе Ви помогне вашите желби и барања да се реализираат. Ние нудиме станови и куќи за продажба на различни локации низ Скопје, кои би можеле да бидат за Вас атрактивни и примамливи за купување. Во нашата продавница на Pazar3.mk, може да погледнете голем број на огласи: - се продава куќа во населаба Железара - се продава барака во Ново Лисиче - се продава трособен стан во Хиподром, нова населба - актрактивен луксузен апартман во комплекс Верина - двособен стан во Кисела Вода 39м2 Нашиот тим ќе се погрижи за Вас да ја пронајде содветната понуда која најмногу Ви одговара, спроред вашите потреби и можности. Сите наши понуди кои ги имаме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, каде имаме голем број на огласи од станови и куќи со различна квадратура и локации низ Скопје. Може да не исконтактирате на следниот тел број : 078434502 или да ни пишете на следната емаил адреса: casamia313@yahoo.com Ве очекуваме. Вашата агенција Каза Миа!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Партизански Одреди бр.43б/8 Tregoje në hartë
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
NOVI STANOVI VO KAPISTEC 0 ЕУР
ZA IZNAJMUVANJE PREKRASEN STAN BLIZU RAMPA K.VODA 280 ЕУР
NOV TROSOBEN STAN CRNICE 1 050 ЕУР
NIVA 5400m2 DO BESA PETROL VTORA LINIJA 37 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione