Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

STAN OD 78M2 TROSOBEN NA 2KAT VO KISELA VODA

Shpallja e kompanisë Shitet nga: PARTENON NEDVIZNOSTI 03 Shk 13:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
14969...AGENCIJA PARTENON PRODAVA STAN VO K.VODA SPROTI KULITE RASADNIK KAJ TINEKS. STARA ZGRADA TROSOBEN STAN 78M2 NE E RENOVIRAN NA 2KAT. PARNO, PODRUM, JUG-ISTOK ORIENTACIJA .CENA 800E/M2..POVEKE INFORMACII NA 071/257-405
PARTENON NEDVIZNOSTI
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Vizitoni faqen e biznesit tonë
dame gruev br.7, mezanin Tregoje në hartë
071257405
PARTENON NEDVIZNOSTI
  Online
071257405
Leaflet
Në fillim