Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO CENTAR VO BLIZINA NA AVTOMAKEDONIJA

83 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Прима Каза 07 Dhj 15:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Прима Каза
Se izdava namesten stan vo Centar 220 ЕУР
STAN VO DAME GRUEV 60m2 SO ODLICNA CENA 41 000 ЕУР
Stan vo Aerodrom 82 000 ЕУР
Se izdava prazen stan od 67m2 kaj Mlecen 200 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Komuna
Shkup
SIFRA 3-9462 PRODAVAME STAN 84M2 TROSOBEN VO BLIZINA NA AVTOMAKEDONIJA. NA 5/12 KATA SO LIFT. SO PARNO. I SO PODRUM. EDNA TERASA, NE E RENOVIRAN.

CENA 83000EUR SO MOZNOST ZA DOGOVOR
Прима Каза
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул. Климент Охридски бр.66/1/3а Tregoje në hartë
076420777 , 023231616
https://www.primacasa.com.mk
Прима Каза
075469329 , 023231616
Leaflet
Прима Каза
Se izdava preubava kuka vo Kozle 850 ЕУР
IZDAVAME DELOVEN PROSTOR DUKAN VO STROG CENTAR 1 290 ЕУР
Stan vo Centar 95 150 ЕУР
Dvosoben stan vo Novo Lisice 50 500 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione