Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Alfa Romeo MiTo

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Alfa Romeo MiTo | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 09:10 Auto sallon Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Alfa Romeo Mito 1.3mjet AutoMilano

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Pri 09:57 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

ALFA ROMEO MITO 1.4 TURBO QUADRIFOGLIO VERDE ⁷

7 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 21:36 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Alfa-Romeo MiTo QUADRIFOGLIO VERDE UNIKAT 170hp ������������

7 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Mar 18:49 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Karposh

ALFA ROMEO MITO 1.6JTDM DNA 120hp VELOCE ��

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Shk 19:55 Auto sallon Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Koçan

ALFA ROMEO MITO 1,3 MJET 95 KS FACELIFT 2011 PERFEKTNA !

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Shk 21:06 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Alfa Mito 1.6 JTD 2011

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 08:40 Auto sallon Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Koçan

Alfa-Romeo Mito 1.3 jtdm 95hp

12 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Dhj 13:00 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava Alfa Romeo Mito

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Nën 22:16 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Alfa Romeo-Mito 1.3 jtd 2011 multijet

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Sht 09:03 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Strumicë

Alfa romeo

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 20:00 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Alfa Romeo Mito 2010

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 18:07 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Alfa Romeo Mito 1.6 JTDm - 88kw/120ks - 2008 god.

4 899 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 11:21 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Çair

Alfa Romeo MiTo

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Pri 21:17 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Centar

Alfa Romeo MiTo 1.4 TB 155hp

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Shk 15:44 Auto sallon Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Alfaromeo Mito 1.3multijet full oprema 11

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Shk 14:13 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Prilep

Alfa Romeo Mito 1.4 turbo 99kw

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Nën 15:15 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Centar

Alfa Romeo MiTo 1.4 TB 155hp

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Qer 13:14 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Karposh

Alfa Romeo MiTo 2009 1.6 dizel registrirano perfektno

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Jan 07:13 Auto sallon Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Dellçevë

Alfa Romeo Mito 1.6 multijet 122ks 2009

4 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Dhj 23:04 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Alfa Romeo MiTo 2011 so panorama

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Nën 10:34 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Centar

Alfa Romeo Mito 1.4 155hp 2008 vo odlicna sostojba

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
25 Sht 17:49 Auto sallon Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Butel

Alfa Mito 1.6 Multijet

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 22:17 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Kumanovë

Alfa Mito 1,4 77kw 2013

4 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Pri 17:56 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Veles

Alfa Romeo MiTo 1.4 benzin i plin

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
06 Mar 11:27 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Alfa Romeo MiTo 1.6 JTDm 120Hp

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Mar 09:53 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Alfa Romeo MiTo 1.6 JTDm 120Hp

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Pri 23:13 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Centar

Alfa Romeo MiTo 1.4

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Shk 14:09 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Tetovë

Alfa Romeo MiTo -10 107000 km

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Tet 12:38 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Tetovë

Alfa Romeo Mito 1.4TB Multiair

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Tet 20:01 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Butel

ALFA MITO 1.3 JTD -11

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Tet 12:00 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Karposh

Alfa Romeo

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 09:47 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Gostivar

ALFA ROMEO MITO

5 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Korr 10:25 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup

Alfa Romeo Mito

4 690 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Maj 12:54 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Karposh

Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm FULL OPREMA

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Mar 13:39 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Karposh

Alfa MiTo 1.4

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Maj 08:13 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Tetovë

Alfa Romeo MiTo special edition

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Alfa Romeo MiTo | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione