Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Fiat | Охрид

126 , 1
500 , 3
500C , 1
Brava , 4
Bravo , 4
Doblo , 5
Linea , 3
Marea , 4
Palio , 1
Panda , 1
Punto , 38
Punto Evo , 1
Seicento , 1
Stilo , 3
Tipo , 2
Ulysse , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Fiat | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 фев. 13:33 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Охрид

Fiat 500 1.2 70KS 116000KM ABARTH LOOK CH - 08 MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
13 фев. 13:22 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Охрид

FIAT GR PUNTO 1.2 70 KS 160000KM NOVO - 07.MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
13 фев. 12:38 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Охрид

Fiat GR Punto Evo 1.3 jtdm 75ks facelift 2013 MT Avto

5 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
13 фев. 12:36 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

FIAT PUNTO 1.2 60 KS BENZ-PLIN 132000 KM - 10.MT Auto

3 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
13 фев. 12:02 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Охрид

Fiat 500 1.2 70 KS 95000 km novo uvoz France 09.MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
31 јан. 22:58 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Охрид

OTKUP NA MOTORNI VOZILA

22 јан. 15:22 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Охрид

FIAT Panda TwinAir CNG (бензин/метан)

7 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
17 дек. 10:35 Автомобили  ·  Fiat  ·  Palio  ·  Охрид

Fiat Palio

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
29 окт. 23:41 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

FIAT PUNTO 3ka 1.2 BENZ.

2 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
15 апр. 16:51 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Prodavam Fiat Punto 1.2 / 2009g

2 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
05 апр. 15:35 Автомобили  ·  Fiat  ·  Друг модел  ·  Охрид

Fiat Croma 1.9 dizel

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
01 апр. 13:47 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Охрид

Fiat Grande Punto evo registrirano

5 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
14 мар. 20:59 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Охрид

FIAT GRANDE PUNTO

4 450 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
23 јан. 13:49 Автомобили  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Охрид

Fiat Doblo Cargo, M-jet Furgon

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
31 мај 18:03 Автомобили  ·  Fiat  ·  Tipo  ·  Охрид

Fiat Tipo 1996

500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
25 апр. 19:38 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto 2000

800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
02 фев. 18:13 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto osteten od desna strana

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
04 окт. 17:30 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto 1.9 dizel 2000

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
11 мај 16:28 Автомобили  ·  Fiat  ·  Marea  ·  Охрид

Fiat Marea 1.9 Td

1 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
20 мар. 12:48 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto

Година: 2015
Километража: 10 000 - 14 999
28 фев. 21:08 Автомобили  ·  Fiat  ·  Linea  ·  Охрид

Fiat linea

Година: 2014
Километража: 30 000 - 34 999
24 фев. 00:05 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Охрид

Fiat grande

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 16:41 Автомобили  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Охрид

Fiat Doblo

3 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
04 јан. 02:04 Автомобили  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Охрид

Fiat doblo 1.9 multijet

4 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
03 ноем. 11:35 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Охрид

FIAT BRAVO 1.9MJET -07 ALEK PRODADENA

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
21 септ. 21:24 Автомобили  ·  Fiat  ·  126  ·  Охрид

Se prodava peglice reg cela god

1 ЕУР

Година: 1982
Километража: 75 000 - 79 999
18 септ. 16:57 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Продавам Фиат пунто 1.2

2 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
08 септ. 00:41 Автомобили  ·  Fiat  ·  Linea  ·  Охрид

Се продава Fiat Linea

6 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 20 000 - 24 999
06 септ. 14:54 Автомобили  ·  Fiat  ·  Linea  ·  Охрид

FIAT LINEA so 23 000km

6 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 20 000 - 24 999
24 авг. 07:57 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Охрид

Fiat Grande Punto 1.2 90000km..ALEK.PRODADENA

2 899 ЕУР

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999
28 јун. 19:29 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto Sole 1.1 1999

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
17 јун. 01:55 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Охрид

Fiat Bravo prv sopstvenik

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
19 мај 16:37 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Охрид

Fiat Bravo 1.9 Multijet

4 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
20 апр. 20:40 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat punto 1.2 16 v

1 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
26 мар. 00:36 Автомобили  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Охрид

Fiat Stilo 1.9 JTD -06

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
11 фев. 15:46 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat punto

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
06 јан. 00:04 Автомобили  ·  Fiat  ·  Marea  ·  Охрид

Fiat Marea 1.9 JTD

35 000 МКД

Година: 1999
Километража: 400 000 - 449 999
18 септ. 21:09 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto Turbo Sport

5 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
08 авг. 18:37 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto itno

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
28 јул. 11:44 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Охрид

Fiat Grande Punto -06

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
27 јул. 16:13 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
16 јул. 20:21 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Охрид

FIAT PUNTO GRANDE

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
23 јун. 21:42 Автомобили  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Охрид

Fiat Doblo termoking

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
28 мај 23:16 Автомобили  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Охрид

Fiat Stillo 1.9 jtd

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 17:34 Автомобили  ·  Fiat  ·  Ulysse  ·  Охрид

Fiat Ulysse 2.0D 140 Multijet -08

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
10 апр. 21:04 Автомобили  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Охрид

Fiat Stilo

2 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
21 мар. 06:01 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Охрид

PUNTO GRANDE 1.4 -09 BENZIN PLIN ALEK.PRODADENA

3 399 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
16 фев. 19:43 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
18 јан. 21:40 Автомобили  ·  Fiat  ·  500C  ·  Охрид

FIAT 500 1.3 MULTIJET TURBO DIESEL

6 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
27 дек. 01:18 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

FIAT PUNTO 1.2 8 VENTILI 2005

2 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 10 000 - 14 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Fiat | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации