Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Fiat Grande Punto | Ohër

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Ohër , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Fiat Grande Punto | Ohër ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

03 Pri 14:39 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Ohër

FIAT GR PUNTO 1.2 70 KS 160000KM NOVO - 07.MT Auto

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 11:15 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Ohër

Fiat GR Punto Evo 1.3 jtdm 75ks facelift 2013 MT Avto

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Pri 13:47 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Ohër

Fiat Grande Punto evo registrirano

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Mar 20:59 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Ohër

FIAT GRANDE PUNTO

4 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Shk 00:05 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Ohër

Fiat grande

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 07:57 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Ohër

Fiat Grande Punto 1.2 90000km..ALEK.PRODADENA

2 899 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Korr 11:44 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Ohër

Fiat Grande Punto -06

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Korr 20:21 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Ohër

FIAT PUNTO GRANDE

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Mar 06:01 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Ohër

PUNTO GRANDE 1.4 -09 BENZIN PLIN ALEK.PRODADENA

3 399 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Nën 21:46 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Ohër

Fiat Punto Grande 1.3mjet ALEK PRODADENA

3 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Korr 13:03 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Ohër

Fiat Punto Grande

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 23:25 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Ohër

Fiat Grande Punto

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat Grande Punto | Ohër nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione