Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Peugeot 508

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Peugeot 508 | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

16 Pri 10:19
Линк
Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PEUGEOT 508 e-HDI AVTOMATIK DSG F1

8 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Dje 10:29 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 508 15 HDI 130 AUTOMATIC ALLURE 2019 AUTO RISTESKI

16 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Pri 19:27 Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Veles

Se prodava Peugeot 508 2011 god

8 999 MKD

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Pri 16:10 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 508 1.5hdi AutoMilano

19 200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Pri 09:32 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup

PEUGEOT 508 1.6 eHDI 84KW 115KS 2011 GODINA

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 14:37 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup  ·  Karposh

Pezo 508 1.5d 131ks avtomatic virtual 2019/20g kako novo

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Pri 10:09 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup  ·  Ilinden

PEUGEOT 508 1.5 BLUEHDI 130KS 2019

19 550 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Pri 19:32 Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Manastir

PEUGEOT 508 1.6 E-Hdi 110h 2011g TOP SOSTOJBA !!!

6 299 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 10:19
Линк
Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PEUGEOT 508 e-HDI AVTOMATIK DSG F1

8 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Pri 12:22 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup  ·  Ilinden

PEUGEOT 508 1.6 BLUEHDI 120KS AVTOMATIK 2015

9 650 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 19:31 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PEUGEOT 508 1.6 BlueHDI

11 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Pri 12:55 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Tetovë

PEUGEOT 508 1.6 E-HDI 84kw AVTOMATIK 2012god. "AVTOCENTAR"

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Mar 11:25 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Kriva Pallankë

Peugeot 508 1.5 bluehdi 130ks allure avtomatic led Vip Auto

20 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Jan 14:59 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Koçan

Peugeot 508 1.5 bluehdi 130hp

19 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Jan 04:10 Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Veles

Peugeot 508 1.6 156ks

9 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Dhj 15:30 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Peugeot 508 SW GT

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Nën 07:39 Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup

Se prodava

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 17:01 Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Strumicë

Pezo 508 sw 1.6 82kw hdi automatik

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Nën 11:08 Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup  ·  Butel

PEUGEOT 508 1,6 Dizel 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 21:25 Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se Prodava Peugeot 508

14 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 20:19 Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 07:23 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Koçan

Peugeot 508 II 2.0 GT line 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 16:05 Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Negotinë

Peugeot 508 2012 1.6 hdi 115ks registrirana do 8 mes so zele

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 12:21 Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup

SE PRODAVA PEUGEOT 508 2012g

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Gush 15:42 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Veles

Peugeot 508 2.0 Bluehdi 163ks avtomat F1 8br 2019

22 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Gush 07:59 Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup  ·  Centar

Peugeot 508 dizel 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Qer 13:40 Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PEUGEOT 508 1.6 HDI 2013 GOD ODLICNO

7 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Pri 09:11 Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Prilep

Peugeot 508 2.0hdi 2012 mozi zamena

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 17:41 Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Manastir

Пежо 508 1.6 Blu Hdi 120 hp

10 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Shk 17:03 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shtip

Peugeot 508 2.0 HDi 103 KW 2013

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Shk 18:27 Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Kumanovë

Peugeot 508 2.0 2011 unikat

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Nën 05:44 Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shtip

PEZO 508

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 13:49 Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Radovisht

Peugeot 508

11 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Korr 09:35 Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Strumicë

PEUGEOT 508 2.0 2015god FULL

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 09:36 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup  ·  Ilinden

Peugeot 508 RXH hybrid 2.0hdi 165ks 4x4 AutomaticF1 5l

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Maj 23:21 Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Kumanovë

Se prodava super avtomobil

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 11:29 Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Kumanovë

Peugeot 508 1.6 Blue HDI

13 499 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Nën 10:33 Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup  ·  Karposh

Peugeot 508 1.6 hdi 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Nën 16:20 Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup  ·  Butel

Peugeot 508 2.0 4x4 DSG

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Nën 13:26 Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shtip

Peugeot 508 vo super sostojba 2.0 dizel 2014

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Nën 13:06 Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shtip

Peugeot 508 2.0 dizel vo super sostojba

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Tet 19:58 Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup  ·  Ilinden

Peugeot 508 dizel

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Gush 12:43 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup  ·  Ilinden

Peugeot 508 GT Line 2.2 HDI 205 ks 2012!!!

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 14:26 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup  ·  Butel

Peugeot 508HDI registriran moze i zamena

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 11:58 Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Gostivar

Peugeot 508 20.hdi 2013 god

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 22:05 Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam peugeot 508 2016

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Pri 21:17 Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shtip

Peugeot 508

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 17:33 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Kriva Pallankë

Peugeot 508 1.6 Bluehdi 120 ks Active Business Vip Auto

10 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Pri 14:52 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup  ·  Ilinden

Peugeot 508 GT 2.2HDI 205ks 2013 perfect

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Mar 15:38 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shtip

Peugeot 508 - 1.6HDI , Avtomatik - 11

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Sht 12:14 Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup  ·  Ilinden

Peugeot 508 2.0 hdi

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Peugeot 508 | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione