Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 8719
Opel , 209
Audi , 182
BMW , 173
Peugeot , 93
Ford , 91
Renault , 84
Citroën , 64
Seat , 61
Fiat , 59
Alfa Romeo , 34
Škoda , 24
Toyota , 20
Mazda , 17
Nissan , 16
Chevrolet , 12
Hyundai , 12
Dodge , 8
Kia , 8
Volvo , 6
Jeep , 5
Smart , 5
Suzuki , 5
Honda , 4
Lancia , 4
Yugo , 4
Daewoo , 3
Porsche , 3
Chrysler , 2
Jaguar , 2
Lada , 2
Rover , 2
Bugatti , 1
MG , 1
MINI , 1
Pontiac , 1
Ssangyong , 1
Subaru , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe GOLF , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: GOLF | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

15 Pri 00:55
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

VW GOLF 6 2.0 TDI 140KS, 2009, 193000km

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:02
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kumanovë

VW GOLF PLUS 1.9 TDI��������UVOZ GERMANY REG MK NOVO !!

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
08 Pri 13:50
Линк
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 7.5 1.6TDI 115KS 2020g COMFORTLINE

14 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Dje 23:26 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gostivar

VW GOLF 7.5 2.0 TDI 150 KS 4_MOTION UVOZ OD SVAJCARIA

18 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:09 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gostivar

VW GOLF 7 2.0 TDI LOUNGE AVTOMAT UVOZ OD SVAJCARIA

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gostivar

Golf 5

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

>>> NOV VOLKSWAGEN GOLF STYLE - 2024 <<<

1 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kërçovë

Се продава Golf V Plus , во перфектна состојба

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

VW Golf 7 2.0tdi 150ks highline led

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
I zënë
Dje 18:13 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

VW Golf 7 1.6tdi 105ks bluemotion

1 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
I zënë
Dje 18:08 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tetovë

VW POLO 1.0 75 PS 2016 - MOZE ZAMENA

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 16:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

VW Golf 7 2017 - DSG - Virtual Cockpit - 1.6tdi

16 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

VW Golf 7 2017 - DSG - Virtual Cockpit - 1.6tdi

16 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

VW GOLF 7 1.6 TDI BLUEMOTION

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:00 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW TOURAN 1.6 TDI 77kw Trendline BlueMotion

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:58 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Skoda Fabia 1.4 TDI 66KW Ambition

9 899 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW GOLF 6 1.6 TDI 105ks 2013g PANORAMA

6 750 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

VW Golf 6 dizel 1.6

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 13:53 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

VW Golf 5 1.9tdi 105ks

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
I zënë
Dje 13:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

golf gti kako nov inter guma

Viti: 2022
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 13:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam Golf 5 1.4 benzin 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:20 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 6 PLUS 1.6TDI 77KW NA 164.000KM NOV PERFEKT AUTO

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 12:46 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi Feel Edition

10 250 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:45 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mercedes-Benz C 220d 128000KM BlueTEC AMG Line

27 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 12:13 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Shkup

Otkupuvam avtomobil, Licno za sebe - Otkup na vozila , koli

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:26 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vinicë

VW GOLF 7 1.6 tdi 2014 god registriran MK tabli

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:11 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Ilinden

VOLKSWAGEN GOLF 2.0 TDI 150HP 2013

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:02
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kumanovë

VW GOLF PLUS 1.9 TDI��������UVOZ GERMANY REG MK NOVO !!

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 10:46 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 81KW COSMO PERFEKTNA

6 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:46 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup

VW POLO FACELIFT 1.4 TDI BLUEMOTION 75ks TRENDLINE EU6 2015

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:45 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

9 999 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:07 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Ilinden

Vw GOLF 8 2.0tdi 85 115ks 2020 LED VIRTUAL COCKPIT KAKO NOV

20 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:51 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Golf VII 1.6tdi AutoMilano

15 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion Tech

10 299 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:12 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Butel

GOLF 7 2.0 TDI (150PS) 2015 Godina "HIGHLINE Oprema" ������

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:46 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup

RENO CLIO 1.2i BENZ+PLIN .FULL.AVTO NIKI.2012g

4 190 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:36 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Shkup

PEUGEOT 208 1.4hdi.GT-LINE.FULL.NOVO.AVTO NIKI

7 590 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 08:35 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

OPEL CORSA 1.3 CDTI..FULL.NAVIGACIJA.

5 290 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 08:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

GOLF.6.2.0.TDI.140.KS.09 GOD.AUTOMATIC.DSG.KAKO.NOVO.FULL

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

GOLF.4.1.9.TDI.90.KS.00 GOD.KLIMA.REG.12.2024.FULL

2 499 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 21:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Golf 5 1.9 tdi uvoz Svajcarija ����

5 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 19:32 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Ohër

FORD KUGA 2.0 TDCI 140 KS EURO-5 UNIKAT NOV UVOZ- 12.MT Auto

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 19:30 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Shkup

MERCEDES B 180 CDI.FULL''BLUE EFFICIENCY''TOP.

9 490 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Pri 17:20 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 5 1.9TDi 105ks REG+SERV - 2005

4 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 17:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 6 GTD 2.0TDi 170ks *MOZNOST NA RATI* - 2011

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 16:57 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 6 2.0TDi 110ks HIGHLINE *MOZNOST NA RATI* - 2010

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 16:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Volkswagen Golf 6 1.6TDi 105ks MATCH 2013

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
17 Pri 16:46 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320 D 177 KS FEJSLIFT NOVA - 10..MT Auto

7 999 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 16:44 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Ohër

MERCEDES E 220 CDI W212 AVANTGARDE KOZA NAVI PDC- 12.MT Auto

11 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 16:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Vw Golf 6 1.6 tdi 77kw 2012g

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 16:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

Golf 5 1.9 tdi 2008

4 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
17 Pri 15:06 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Hyundai IX35 1.7CRDI 85kw PERFEKTNA

11 299 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 14:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Koçan

golf 5 1.9 karavan. variant

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj GOLF | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Слични пребарувања

golf Golf 7 GOLF golf 4 golf Golf 4 Golf 4 Golf 4 Golf golf 5

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione