Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

VW Volkswagen , 2985
Opel , 117
BMW , 97
Audi , 94
Peugeot , 60
Renault , 49
Citroën , 40
Ford , 40
Seat , 35
Fiat , 30
Alfa Romeo , 21
Nissan , 12
Škoda , 12
Mazda , 8
Hyundai , 7
Toyota , 7
Chevrolet , 6
Kia , 6
Honda , 4
Volvo , 4
Jeep , 3
Lancia , 3
Daewoo , 2
Dodge , 2
Porsche , 2
Smart , 2
Suzuki , 2
Chrysler , 1
Jaguar , 1
Lada , 1
MG , 1
MINI , 1
Pontiac , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf 5,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf 5 | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

27 мај 21:24
Link:
Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 70KS 2018G AUTOMAKEDONIJA SKOPJE!

7 999 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
25 мај 12:21
Link:
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Golf 5 Plus 2.0 Sport

5 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999

Вчера 21:41 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 3008 1 5 HDI BIZNIS AVTO MIR0

15 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 21:19 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

CITROEN CACTUS 1.5 HDI FEEL BIZNIS LED NAVI GPS CRUISE CONTR

10 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 21:11 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  T-Roc  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

VOLKSWAGEN T-ROC 1.6 TDI LOUNGE BUSINESS AVTO MIRO

17 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 18:45 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

Golf 5 1.6 fsi

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:13 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN GOLF 7,5 1.6 TDI 115KS DSG HIGHLINE 19G AUTOMATIC

14 999 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 12:53 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9TDI 2007 GODINA AVTOBANDA

5 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:57 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI

4 599 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 08:25 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

Opel Corsa 1.3cdti 5 brzini cosmo 2008 Avto Niki

3 590 ЕУР Price Reduced

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 08:12 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Велес

VOLKSWAGEN GOLF V 5 Plus 1.9TDI

53 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 02:47 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

golf 5 1.9 77kw 105ks

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 02:47 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Илинден

Golf 5

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
Вчера 02:45 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

Volkswagen golf 5 1.9Tdi 105ks 2006god

4 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 21:24
Link:
Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 70KS 2018G AUTOMAKEDONIJA SKOPJE!

7 999 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
27 мај 16:32 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 5 1,9 TDI 77KW. 6-BRZINI TREND LINE 2008G.

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
27 мај 16:31 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 5 1.9 TDI 77KW. CONFORT LINE MODEL2008G.

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 16:29 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 6 2.0 TDI 81KW.CONFORT LINE MODEL 196500KM.

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
27 мај 16:24 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mercedes-Benz C 220d 128000KM BlueTEC AMG Line

27 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
27 мај 12:39 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово  ·  Желино

Golf 5 1.9 TDI 2008

5 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 12:32 Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Карпош

AUDI A5 40TDI 190KS MATRIX / VIRTUAL COCKPIT

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
27 мај 11:10 Авто плац Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  GT  ·  Куманово

Alfa romeo 2,0 gt i Peugeot 206 sedan 1,4 plin

3 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
27 мај 10:41 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW Golf 6 1.6tdi 77kw 2011 odlicen Perfekt Auto

6 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
27 мај 10:38 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Крива Паланка

VW GOLF 6 PLUS 1.6TDI 77KW NA 164.000KM NOV PERFEKT AUTO

7 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
27 мај 10:35 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 7 1.6TDI 77KW 2013G UVOZ GERMANIJA PERFEKT AUTO

10 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
27 мај 10:32 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Куманово

Mercedes B180 cdi reg.do 03.2015g.ekstra sostojba

9 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
27 мај 10:09 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  116  ·  Куманово

Bmw 116d . 13g. I Bmw 320 xdrive 2,0d 3g

11 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 14:29 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Avto Dado Skopje

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
25 мај 14:00 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

VW GOLF 5 1.4 55kw 2006god. "AVTOCENTAR"

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
25 мај 12:21 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Golf 5 Plus 2.0 Sport

5 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 08:37 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI full unikat novo 2012gAvto Niki

4 190 ЕУР Price Reduced

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
24 мај 20:42 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Охрид

BMW 3 2.0D 184 KS F30 LUXURY XENON NAVI LED - 13.MT Auto

12 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
24 мај 19:15 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW Golf 6 GTD 2.0TDi 170ks *MOZNOST NA RATI* - 2011

9 750 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
24 мај 15:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava Golf 5

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
24 мај 10:25 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENO CLIO 1.2i BENZ+PLIN .FULL.AVTO NIKI.2012g

4 790 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
23 мај 14:13 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW GOLF 7 1.6 TDI 105 KS BLUEMOTION R-LINE - 13.MT Auto

9 999 ЕУР Price Reduced

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
23 мај 10:21 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 5008 1.5 HDI ALLURE BIZNIS 2020 AVTO MIRO

19 700 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
23 мај 06:41 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струга

VW GOLF 5 1.9 TDI TOUR 2007

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 15:51 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Grandland X  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OPEL GRANDLAND X 1.5 HDI 2020 AVTO MIRO

15 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
22 мај 15:42 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 110KS AVTO MIRO

13 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
22 мај 11:43 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

VW Golf 5 1.4. 2008 - prv sosptvenik

4 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
22 мај 10:20 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW GOLF 5 1.4 TSI 122KS 2008GOD NEUVEZEN

4 399 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
22 мај 01:22 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 7 1.6TDI 120ks BLUEMOTION 172000km NAVI MAKSAUTO

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
20 мај 18:44 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW GOLF 5 1.9TDI 105KS 08 TOUR AUDI BMW MERCEDES

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
20 мај 13:17 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 3008 1.6 HDI GT-LINE 104 000KM. AVTO MIRO

18 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
20 мај 13:17 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 3008 1.5 HDI ALLURE AVTO MIRO

16 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
20 мај 13:16 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 3008 1.5 HDI BISNIS LINE AVTO MIRO

15 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
20 мај 13:15 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 5008 1.5 HDI AVTOMATIK 7 MESTA AVTO MIRO

17 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
20 мај 06:49 Автомобили  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Куманово

Porsche cayanne 4,5i i Mitsubishi colt 1.1i

6 999 ЕУР Price Reduced

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
20 мај 04:07 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava golf 5 1.9 tdi

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
18 мај 21:40 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

Golf 5 1.9 TDI 2007

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf 5 | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • golf 5 in category Автомобили | Jaguar
  • GOLF 5 in category Автомобили | Fiat | Stilo
  • golf 5 in category Автомобили | Fiat | Croma
  • Golf 5 in category Возила
  • Golf 5 in category Автомобили | Renault | Laguna
  • Golf 5 in category Автомобили | Škoda | Octavia
  • golf 5 in category Автомобили | Mitsubishi | Pajero
  • Golf 5 in category Автомобили | Mitsubishi | Lancer
  • golf 5 in category Возила
  • golf 5 in category Автомобили | Audi | A1

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации