Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Hapsirë afariste

Zyra , 8611
Të tjera , 2198
Depo , 1641

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Hapsirë afariste , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Hapsirë afariste | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

22 Shk 15:22
Линк
Dyqane dhe Trafika  ·  Shkup  ·  Centar

Dukan so deloven prostor vo Debar Maalo

350 000 EUR

Dje 15:05
Линк
Zyra  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava deloven prostor vo Centar 290m2

10 EUR / muaj


Sot 10:19
Линк
Industri dhe Puntori  ·  Ohër

DELOVEN PROSTOR - ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

1 EUR / muaj

Sot 10:10 Të tjera  ·  Kërçovë

izdavam kuka

Dje 19:03 Të tjera  ·  Manastir

Deloven objekt -se prdava ili izdava

1 EUR Намалена цена

Dje 16:15
Линк
Shitore Zyra  ·  Ohër

Deloven prostor kancelarii Cowork Ohrid

Dje 15:05
Линк
Zyra  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava deloven prostor vo Centar 290m2

10 EUR / muaj

Dje 15:05
Линк
Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Ченто-се изнајмува

Dje 14:03 Shitore Zyra  ·  Shkup

Deloven prostor za ordinacija

370 000 EUR

Dje 12:36 Shitore Zyra  ·  Shkup

Kancelariski prostor vo Debar Maalo

400 EUR

Dje 11:37 Dyqane dhe Trafika  ·  Kumanovë

Дуќан / Dukjan

150 EUR / muaj

Dje 10:45 Zyra  ·  Ohër

Se iznajmuva kancelarija vo centar na Ohrid

200 EUR / muaj

Dje 10:29 Shitore Zyra  ·  Shkup  ·  Centar

RENOVIRAN DELOVEN PROSTOR VO TC BEVERLI KAPISTEC

450 EUR / muaj

Dje 09:48 Shitore Dyqane dhe Trafika  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se izdava trafika vo centarot na Madzari

9 000 MKD

23 Shk 22:24 Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Деловен простор на бул Борис Трајковски

23 Shk 18:03
Линк
Dyqane dhe Trafika  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava deloven prostor pozadi univerzalna sala

2 150 EUR

23 Shk 17:00 Shitore Zyra  ·  Shkup  ·  Centar

Deloven prostor vo Centar so dvorno mesto

1 EUR / muaj

23 Shk 16:49 Shitore Dyqane dhe Trafika  ·  Shkup  ·  Aerodrom

СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1 - МЛЕЧЕН

23 Shk 15:20 Dyqane dhe Trafika  ·  Kumanovë

Se prodava ili izdava deloven objekt

1 EUR

23 Shk 14:51 Depo  ·  Ohër

Deloven prostor vo Ohrid

23 Shk 12:33
Линк
Dyqane dhe Trafika  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se izdava deloven prostor- lokal vo Kisela Voda

250 EUR / muaj

23 Shk 12:33 Industri dhe Puntori  ·  Prilep

Se izdava deloven prostor vo Prilep

23 Shk 12:18 Shitore Zyra  ·  Shkup  ·  Centar

Deloven prostor vo delovna zgrada na plostad Makedonija

10 EUR / muaj

23 Shk 12:13 Dyqane dhe Trafika  ·  Shtip

SE IZDAVA ILI PRODAVA VO STIP DUKAN 34 m2

1 EUR

23 Shk 12:03 Zyra  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Moderen deloven prostor vo trgovskiot do opstina Gjirce/Kmal

300 EUR / muaj

23 Shk 11:34 Shitore Zyra  ·  Shkup

Se izdava ekskluziven deloven prostor vo Vlae

750 EUR / muaj

23 Shk 11:13 Shitore Zyra  ·  Shkup

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

1 300 MKD / muaj

23 Shk 11:05 Shitore Zyra  ·  Shkup

Se prodava POLIKLINIKA vo Porta Vlae od 145m2

295 000 EUR

23 Shk 10:40 Dyqane dhe Trafika  ·  Shkup

Se izdava dukan vo GTC

23 Shk 10:39 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Ekskluziven deloven prostor vo Centar

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Hapsirë afariste në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Hapsirë afariste | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione