Оглас од претпријатие Објавени: мар. 01 2024 03:40

SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR 102m2 VO GTC

Објавени: мар. 01 03:40
Прегледи: 59
Се продава Деловен простор во Центар ГТЦ 102м2 на 1 кат, на ќош со 2 влеза гледа према паркот. Погоден е за канцеларии, ресторан, кафич (има оџак за кујна) и можност за користње тераса.Цена 2900 e/m2 со вклучено ДДВ

ШИФРА 24900

za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili www.houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации