Оглас од претпријатие Објавени: јан. 09 2024 10:47

SE IZDAVA D.PROSTOR VO CENTAR 172m2

Објавени: јан. 09 10:47
Прегледи: 20
Се издава деловен простор во Центар кај Грчка Амбасада 172м2.Просторот може да се подели на:
-34м2 во полусутерен ,цена 250 евра
-61м2 на приземје ,цена 500 евра
-77м2 на 1 кат ,цена 700 евра
ШИФРА 24688

za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации