Оглас од претпријатие Објавени: апр. 11 2024 10:52

Se izdava deloven prostor od 40m2 vo Karpos 3 Leptokarija

Објавени: апр. 11 10:52
Прегледи: 93
Се издава деловeн простор во Карпош 3 Лептокарија 40м2 на приземје,во моментов е наместен како стоматолошка ординација и може да се превземe со опремата,има санитарен чвор.
-истиот е и на продажба
Цена 400 евра/месечно
Шифра 24789
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации