Оглас од претпријатие Објавени: септ. 25 2023 02:18

Se izdava deloven prostor 70m2 vo Centar

Објавени: септ. 25 02:18
Прегледи: 37
Се издава деловен објектот 70м2 кој се наоѓа во центарот на градот позади Порта Буњаковец, со паркинг во склоп на сопствената парцела и пред самиот објект.
Приземје 70м2 располага со сопствен влез, влезен хол, канцеларија од 10м2, канцеларија од 14м2 и канцеларија од 19м2. Во склоп на приземјето има и кујна и санитарен јазол,и преден двор.
ЦЕНА 600 евра/месечно
Шифра 23806
za pogolema ponuda odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili www.houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации