Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Работа и бизнис | Деловен простор | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Деловен простор,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Деловен простор | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

19 апр. 09:02 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

MAGACIN 550 M2.DELOVNI 450 M2,PLAC 3500 M2 !!

1 ЕУР / месечно

11 апр. 15:01 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kancelarii i magacin 420m2 Vizbegovo

5 ЕУР / месечно

08 апр. 12:37 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Magacini od 320m2 do 1200m2

950 ЕУР / месечно

08 апр. 12:33 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Magacini od 270m2 do 2500m2 Kisela Voda

750 ЕУР / месечно

04 апр. 14:48 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Magacin proizvodna hala 690m2 Kisela Voda

1 800 ЕУР / месечно

04 апр. 14:44 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Magacini od 207m2 do 3600m2 vo Pintija Lisice

2 ЕУР / месечно

04 апр. 14:43 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Magacini i hali od 200m2 do 3000m2 Skopje

2 ЕУР / месечно

01 апр. 12:05 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Izlozben prodazen salon 320m2 vo Vizbegovo

2 000 ЕУР / месечно

01 апр. 12:05 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Magacin so kancelarii 670m2 Pintija

1 990 ЕУР / месечно

28 мар. 10:57 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Magacini 200-400 -800m2- 1200m2-2000m2 Karpos

790 ЕУР / месечно

19 мар. 13:25 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava 700m2 magacin Pintija

2 ЕУР / месечно

14 мар. 11:55 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Magacin 360m2 i proizvodna hala1100m2 Hrom

800 ЕУР / месечно

21 фев. 11:40 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prodazen salon 200m2 +750m2 Pintija

2 300 ЕУР / месечно

15 фев. 12:36 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Magacin i kancelarii od 400m2 do 1000m2 Vizbegovo

1 000 ЕУР / месечно

18 дек. 09:19 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

PRODAZBA DUKAN 7 M2-NOVO LISICE

15 000 ЕУР Намалена цена

13 ноем. 10:56 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Delovna zgrada so magacin vo Vizbegovo

600 000 ЕУР

31 окт. 15:25 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA

3 400 ЕУР / месечно

20 септ. 12:42 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava magacin

1 400 ЕУР / месечно

18 септ. 11:41 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava deloven objekt vo Vizbegovo

1 ЕУР / месечно

08 авг. 15:48 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Magacin vo Brazda Cucer Sandevo

500 ЕУР

23 јул. 10:57 Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Itno magacin 250m2 sproti Replek

300 ЕУР

26 јун. 09:51 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava deloven objekt vo Vizbegovo

1 ЕУР / месечно

12 јун. 11:01 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Deloven objekt 1100m2 +300m2 Ilinden

3 500 ЕУР / месечно

13 септ. 10:52 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО БУТЕЛ 1

5 000 ЕУР / месечно

26 јан. 19:58 Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se bara deloven prostor

25 јан. 14:13 Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se bara deloven prostor za iznajmuvanje

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Деловен простор на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Деловен простор | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации