Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa

Се продава од: Ivana Angjelova 16 мај 14:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.770 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 200 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Демир Капија, Кавадарци
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Corsa
076 470 366
CENA:2200

OPEL CORSA COMFORT 2001 43KW 180000KM

REGISTRIRANA DO DEKEMVRI 2019

KOLATA E PERFEKTNA BEZ NIKAKVI MAANI

PRVA BOJA,FABRICKI ZATEMNETI STAKLA NAPRED I NAZAD

4 NOVI GUMI M+S

OPREMA:

-BORD KOMPJUTER
-SERVO VOLAN
-RADIO CD MP3 FABRICKO OPEL
-ELEKTRIKA NA PROZORCI
-AIRBAG
-CENTRALNO SO DALECHINSKO
-ABS

A TESTIRAN PLIN,SMENETI DIZNI I CREVA NA PLINOT,NOV AKUMULATOR
KOMPLETEN SERVIS
MALA POTROSUVACKA
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA
Нема посетени огласи
Кон почеток