Македонски | Shqip | English |

VW Eos kabriolet

Се продава од: BLASKO 19 авг. 18:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Црна
Локација: Кавадарци
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Eos
se prodava vw eos kabriolet automatik
2,0 tdi proizveden 2007 god donesen od germanija
mozna e zamena za ponovo i pogolemo vozilo
Нема посетени огласи
Кон почеток