Македонски | Shqip | English |

FIAT GRANDE PUNTO 1.3MULTIJET 66KW 90KS 6BRZINI

Се продава од: Mario 20 фев. 09:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Grande Punto
se prodava fiat grande punto dizel 1.3 mjet 90ks 66kw 2006 godina prva registracija
kolata e registrirana cela godina
4novi gumi
kolata e srevisirana
motor na lanche
kolata e odlichna
078/586-890
Нема посетени огласи
Кон почеток