Македонски | Shqip | English |

Opel Insignia

Се продава од: Goran 05 јул. 21:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Свети Николе
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Insignia
Цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток