Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | Opel Insignia

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Opel Insignia | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

12 апр. 10:48 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL INSIGNIA 1.6 CDTI 2019 ODLICNA 136 KS

12 999 ЕУР

Година: 2019
Километража: 170 000 - 179 999
12 апр. 09:16 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Insignia 1.6cdti AutoMilano

14 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
11 апр. 10:38 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Крива Паланка

Opel Insignia 2.0CDTi COSMO/NAVI/XENON *MOZNOST NA RATI* -10

7 550 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
10 апр. 03:33
Link:
Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Илинден

Opel Insignia 2.0 d Automatic 2018 Godina

17 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
08 апр. 13:47 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Куманово

Opel Insignia, vredi da se vidi

7 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
07 апр. 11:31 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Битола

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI **AVTOMATIK***96KW-131KS***EURO 5***2

7 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
05 апр. 14:10 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Велес

Opel Insignia 2.0CDTI 96kw A.C Avto Alex Veles

6 680 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
05 апр. 09:16 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Insignia 2.0

89 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 14:40 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Охрид

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 160 KS KOZA LED PDC- 10.MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 11:05 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Охрид

Opel Insignia 2.0cdti 131ks cosmo navi led pdc 2010 MT Auto

7 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
02 апр. 15:40 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Охрид

Opel Insignia Grand Sport Innovation 2.0 CDTi АТ8

18 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
01 апр. 13:28 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Крива Паланка

Opel Insignia station wagon 2.0cdti 170ks cosmo Vip Auto

13 950 ЕУР Price Reduced

Година: 2018
Километража: 180 000 - 189 999
25 мар. 13:45 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Оpel Insignia 2009g 2.0cdti neuvezena mozna zamena

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
25 мар. 12:21 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Неготино

Opel Insignia 1.6 CDTi

10 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 02:16 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Гостивар  ·  Врапчиште

Opel Insignia 2.0 2011 prv vlasnik novi gumi 139.000KM

9 200 МКД

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
21 мар. 16:05 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Opel Insignia 2.0 cdti 2013

89 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
19 мар. 14:47 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Центар

Opel Insignia 1.6 cdti

16 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 75 000 - 79 999
19 мар. 13:32 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Карпош

Opel Insignija neuvezena so servisna kniska od Olimpija

6 100 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар. 11:03 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel insignija

14 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 90 000 - 94 999
11 мар. 23:10 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Центар

Opel Insignia Sport 2.0 CDTI

10 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
08 мар. 15:33 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OPEL INSIGNIA GRAND SPORT 1.6 AUTOM DIESEL 2019 AUTO RISTESK

15 890 ЕУР

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999
03 мар. 23:17 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Центар

OPEL INSIGNIA SALOON 2011 2.0 CTDI 158HP - проблем со мотор

5 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
25 фев. 21:18 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Прилеп

Opel insignia 2.0 CDTI

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 12:20 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Крива Паланка

Opel Insignia 2.0CDTi 152.000km Bi-Xenon Moznost na rati -16

10 999 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
18 фев. 17:19 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Opel Insignia 2.0 cdti

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
30 јан. 20:56 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Крива Паланка

Opel Insignia 2.0CDTI 131KS COSMO/NAVI MOZNOST NA RATI-2010

7 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
30 јан. 08:33 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Кочани

Opel Insignia sports-tourer 2.0cdti 170hp business edition

16 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
24 јан. 13:39 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Кочани

OPEL INSIGNIA STATION-WAGON 1.6CDTI 136HP INNOVATION AUTOMAT

15 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
24 јан. 11:29 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

SE PRODAVA OPEL INSIGNIA

8 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
20 јан. 14:59 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Кочани

Opel Insignia sports-tourer 1.6cdti 136hp automatic

14 400 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
16 јан. 08:38 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Карпош

Opel Insignia 1.8 99.000 km

9 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 95 000 - 99 999
09 јан. 08:39 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Кочани

Opel Insignia sports-tourer 1.6cdti 136hp elegance

18 600 ЕУР

Година: 2021
Километража: 60 000 - 64 999
09 јан. 08:39 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Кочани

Opel Insignia sports-tourer 1.6dti 136hp

14 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
03 јан. 18:03 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Аеродром

opel insignia

03 јан. 09:54 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Кочани

Opel Insignia sports tourer 1.6d ecotec 136hp

14 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
27 дек. 16:51 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Куманово

Се продава Opel Insignia

11 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
25 дек. 13:05 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Кочани

Opel Insignia grand sport berline 1.6cdti 136hp

15 800 ЕУР

Година: 2020
Километража: 110 000 - 119 999
25 дек. 10:45 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Крива Паланка

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 136KS.KARAVAN DINAMIK LINE MODEL

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
22 дек. 14:08 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Кочани

Opel Insignia Sports-Tourer 2.0cdti 140hp

8 600 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
22 дек. 13:03 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Кочани

Opel Insignia sports-tourer 1.6cdti ecotec 110hp

13 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 170 000 - 179 999
11 дек. 23:20 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Илинден

Opel insignia 2.0 Cdti 118kw -160ks 2009 godina

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 17:19 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel onsignia GSI

18 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
20 ноем. 09:57 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Opel Insignia Grand sport 2.0

21 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
17 ноем. 12:47 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Карпош

Opel insignia 2.0 cdti cosmo paket

7 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
17 ноем. 09:59 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OPEL INSIGNIA 1.6 TURBO D BUSINESS 136ks 2018 God

16 690 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
11 ноем. 20:37 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Insignia 2.0 CDTI 2011

8 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
07 ноем. 21:12 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA OPEL INSIGNIA

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
21 окт. 08:43 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam OPEL INSIGNIJA nova pod garancija 7 godini, kupena

20 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 65 000 - 69 999
27 септ. 18:09 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Opel Insignia GSi 2.0 230ks AT9 turbo benzin

37 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2021
Километража: 35 000 - 39 999
19 септ. 14:42 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 160KS COSMO

7 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Opel Insignia | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации