Македонски | Shqip | English |

VW Golf 4

Се продава од: Mahi Qazimi 16 авг. 22:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.270 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 350 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 15 000 - 19 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Теарце, Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Se prodava golf 4 има 6 brzini so pd мотор
Нема посетени огласи
Кон почеток