Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A3 1.9 tdi -07

Се продава од: Dragan 29 дек. 16:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Купе
Марка
Audi
Модел
A3
Kolata e so full oprema.
Extra socuvana
Leaflet
Кон почеток