Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Audi A3 | Продажба на половни автомобили од моделите како audi a3 2005, audi a3 2010, audi a3 2012 на Pazar3.mk

Audi A3 | Пронајдете ги најдобрите огласи за audi a3 1.9 tdi возила во Македонија на Пазар3. Ние Ви нудиме огласи за нови и користени audi a3 2008 и audi a3 2015 возила по најприфатливи цени. Купете го Вашето совршено возило денес и уживајте во безбедноста и комфорот на патот.
Платформата на Пазар3 Ви обезбедува огласи од нови и половни возила од марката Audi кои котираат високо на пазарот на квалитет според цена и удобност. Реткост е да имате толку економична, комфорна и убава кола за таа цена која се нуди моментално на нашиот сајт. Искористете ја можноста што Ви ја нуди нашиот сајт Пазар3, пребарајте и уживајте во купувањето на возила.

29 фев. 07:01
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI A3 g-tron

16 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
Онлајн
17 апр. 14:43
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

AUDI A3 1.6TDI115KS 6MT ULTRA 2015/2016G

13 490 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
11 апр. 23:19
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

AUDI A3 SPORTBACK 1.6 TDI 116KS 2018 FACELIFT

16 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999

Вчера 19:15 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Audi A3 Limousine 30 TDI 2019 god. neuvezeno

22 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 35 000 - 39 999
Онлајн
Вчера 16:03 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Свети Николе

2.0 140ks

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:09 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Велес

AUDI A3 1.6tdi-90ks-2010g-FACELIFT-LED

7 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:11 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Карпош

Audi A3 1.9 tdi 2010

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Вчера 09:40 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам Audi A3 1.9 TDI

7 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 01:48 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Бутел

Audi A3 Sline

11 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 00:18 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Илинден

AUDI A3 1.6 TDI FACELIFT REGISTRIRAN/SERVISIRAN 2011

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 18:51 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

AUDI A3 1.9 TDI FACELIFT 77kw

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
17 апр. 17:19 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Крива Паланка

Audi A3 2.0TDi 140ks S-LINE FACELIFT *MOZNOST NA RATI* - 10

8 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
17 апр. 17:19 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Крива Паланка

Audi A3 2.0TDi 140ks 6brzini FACELIFT *M0ZNOST NA RATI* - 11

7 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
17 апр. 14:43 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

AUDI A3 1.6TDI115KS 6MT ULTRA 2015/2016G

13 490 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
17 апр. 14:18 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

AUDI A3 1.6TDI 105KS PERFEKTNA

7 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
17 апр. 09:34 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

AUDI A3 30TDI 115KS PROIZVEDENO 2019 SPORT S-TRONIC

15 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 190 000 - 199 999
16 апр. 19:27 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Otkup na vozila

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
16 апр. 13:39 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Охрид

Audi A3 2.0 TDI Ambiente SEDAN

15 400 МКД

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 11:44 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam audi a3

7 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 08:49 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Битола

AUDI A3 1.9TDI 105KS. SPORTBACK(FACELIFT*PANO*NAVI*LED*KOZA)

7 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
15 апр. 20:02 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

AUDI A3 1.6 TDI

12 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
14 апр. 20:17 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Охрид

AUDI A3 - Prva boja...Registrirano

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
14 апр. 14:33 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Otkup vozila sekakva sostojba

6 ЕУР

Година: 2006
Километража: 65 000 - 69 999
14 апр. 02:19 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Центар

Audi a3 1.9 tdi 2001 - socuvano

3 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
13 апр. 17:28 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Кратово

Audi A3 Sportback 1.5 TFSI

17 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 20 000 - 24 999
12 апр. 19:28 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Охрид

Audi A3 1.9tdi 105ks sportback facelift 2010 MT Auto

6 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
12 апр. 15:08 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Audi A3 1.6tdi 105ks.2013g.

12 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
12 апр. 14:57 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Audi A3 1.9 TDI S line 2008

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 09:55 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI A3 1.9 TDI 77KW PROIZVEDENO 2009 GODINA

7 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 23:19 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

AUDI A3 SPORTBACK 1.6 TDI 116KS 2018 FACELIFT

16 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
10 апр. 11:30 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Кичево

Audi A3 2000 1.9 TDI

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 18:00 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Audi A3 1.6 tdi 2011god-MOBIL STEF

7 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
08 апр. 11:48 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Крива Паланка

Продавам : AUDI A3 - 1.6 tdi

6 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
08 апр. 09:03 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Крива Паланка

AUDI A3 2.0 TDI SPORTBECK 140KS.6-BRZINI DINAMIK OPREMA

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
06 апр. 20:57 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Крива Паланка

AUDI A3 2.0 TDI 103 KW 140 KS 2009 COMMON RAIL FACELIF

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
06 апр. 14:37 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI A3 1.6TDI XENON FACELIVT-10

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
05 апр. 19:49 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Центар

Audi A3 се продава

13 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
05 апр. 19:30 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Центар

AUDI A3 2.0 TDI 2007 SPORTBACK

4 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
04 апр. 20:31 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Штип

Audi A3 1.6 TDI 110HP Sportback

13 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
03 апр. 13:01 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Куманово

Audi A3 1.9 tdi cipirano

4 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
03 апр. 11:04 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Охрид

Audi A3 1.9tdi 105ks sportback facelift 2009 MT Auto

7 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
02 апр. 16:59 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Audi A3 1.9 TDI

5 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
02 апр. 14:18 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Скопје

Otkupuvam avtomobili, Vo bilo kakva sostojba .. Samo SKOPJE.

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
02 апр. 05:39 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Скопје

Audi a3

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 05:34 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Гостивар

AUDI A3 2.0 TDI AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA

9 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
01 апр. 22:20 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Крива Паланка

AUDI A3 2.0 TDI SPORTBECK DINAMIK LINE OPREMA

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
01 апр. 17:43 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Audi A3 2009����

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
01 апр. 16:29 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Audi A3 2005 dizel

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 18:10 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Карпош

Audi A3 1.4T 2009 god

9 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
31 мар. 16:24 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Битола

Se prodava

2 150 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 12:37 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Audi A3 automatic

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
31 мар. 11:59 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Скопје

Audi A3 2.0 tdi 103kw 140ks 2009

7 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
30 мар. 13:09 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Audi

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999

Продажба на Audi A3 автомобили на Пазар3


Pazar3, Ви го олеснува процесот на продажба на Вашиот audi a3 автомобил. Независно дали продавате audi a3 2009, audi a3 2007, audi a3 2012 или било кој друг модел, нашиот сајт за огласување Ви обезбедува простор за да го привлечете вистинскиот купувач. Огласете ги Вашите Audi возила со детални информации и прикачени слики, така што ќе бидат големи шансите дека ќе ги привлечете оние кои бараат точно такво возило. Користете ги долунаведените клучни зборови за да стигнат Вашите огласи до потенцијалните купувачи: audi a3 pazar3, pazar3 audi a3, audi a3 2005 и други. На Pazar3, Ви обезбедуваме платформа за успешна продажба и купување на Вашиот Audi автомобил.
Уредување - ова е можеби и најважната работа која што треба да ја имате на ум при објавување на огласи за автомобили, но и за се останато, бидејќи колку се појасни огласите, толку побрзо ќе го продадете тоа што го нудите.


Полесен начин за купување на Audi A3


Доколку сте заинтересирани за купување на Audi A3 возило имате повеќе начини за пронаоѓање на Вашето идно возило. Еден од тие начини е пребарувањето на возила со клучни зборови од типот: “audi a3 2010”, “audi a3 2008”, “audi a3 2012”.
Додека пак другиот начин е со пребарување на автомобили по категорија каде што треба да изберете точна марка, потоа точен модел, точна година на возилото кое го посакувате и може да се почне со разгледување на достапните возила со тие карактеристики.
Во нашиот богат избор на огласи за Audi автомобили, купувачите ќе најдат се што бараат. Пазар3 е место каде што Вашите Audi огласи добиваат висока видливост и достапност.


Правила за огласување


Правила за огласување - правилата за огласување се особено важни бидејќи огласите кои што не ги исполнуваат овие критериуми, истите нема да се најдат на Пазар3, односно нема да бидат одобрени од администраторите на нашиот сајт.
Затоа треба да внимавате да бидат точно наведени во насловот што се продава, да имаат соодветен опис што се продава и информации за истиот, да бидат точни и коректни.
Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации