Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A4 2.0 TDI EKSTRA -09

14 890 ЕУР

Се продава од: NIKOLA 21 дек. 18:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Битола
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
Kolata e vo odlicna sostojba.. ne prifakam zameni.

Za poveke informacii javetese na brojot 070-207-032 -NIKOLA
Leaflet
Кон почеток