Македонски | Shqip | English |

AUDI A4 cenata ne e fiksna moze zamena-96

Се продава од: darko 27 јан. 16:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.350 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 500 ЕУР

Година: 1996
Менувач: Рачен
Километража: 20 000 - 24 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
vo odlicna spstojba ful oprema klimatronik registrirana do 4 mesec novi gumi zimni predni vredi da se vide
Нема посетени огласи
Кон почеток