Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A4 1.8 TFSI 163ks

12 650 ЕУР

Се продава од: Nikola 27 окт. 14:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A4
Audi a4 vo odlichna sostojba
Moze i zamena za pomalo vozilo so doplata
Leaflet
Кон почеток