Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A4 VO TOP SOSTOJBA ITNO

4 000 ЕУР

6 300 ЕУР

Се продава од: Goran Вчера 05:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A4
HITNO SE PRODAVA AUDI A4 S-LINE 2.0 2007GODIŠTE. KOLATA E MNOGU ODRŽANA, SERVISIRANA NA VREME I NEMA MANA, VO ODLIČNA KONDICIJA. SO EDEN ZBOR KOLA ZA FAMILIJARNI LUGEMERAKLII NA KARAVANI.
GORAN 078 365 525
Leaflet
Кон почеток