Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

AUDI A6 2011 2.0TDI 177KS

14 000 ЕУР

Се продава од: kristijan Altanovski 05 септ. 20:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A6
Se prodava audi a6 2011 2.0tdi 177ks so 250000 kilometri
- Racen menuvac
- Voziloto e so servisna kniska-site servisi zavereni vo Porche Audi servis”Makedonija
- Orginal 19ki bandazi
Samo vo kes
kristijan Altanovski
075310427
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации