Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Chevrolet Kalos 1.4 benzin/plin

0 ЕУР

Се продава од: Saso Toncev 09 апр. 19:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Chevrolet
Модел
Kalos
Chevrolet Kalos 1.4 2005 godina,benzin/plin,prv gazda
Registrirana do 21.07.2021
Saso Toncev
071293191
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации