Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Punto 55s -97

400 ЕУР

Се продава од: Стефан Алексовски 27 ноем. 10:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Punto
Возилото не е регистрирано! Потребно е да се промени ламела,ветробранско стакло и предни гуми за да биде во возна состојба! Моторот е целосно ремонтиран со поминати 20000км! Може да се растури и за делови !
Стефан Алексовски
+38971263481
Leaflet
Кон почеток