Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Punto

1 600 ЕУР

1 800 ЕУР

Се продава од: Ljubisa 16 јул. 10:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Велес
Стил на каросерија
Седан
Марка
Fiat
Модел
Punto
So oprema klima, abs, elektrika na predni stakla, smenet freon pred eden mesec, registrirana do 20 Oktomvri 2019
Leaflet
Кон почеток