Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Fiesta isto kako nova

Се продава од: Игор 17 апр. 22:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Ford
Модел
Fiesta
Продаваме форд фиеста 2013 година,прв газда купена од салон, одлично одржувана буквално како нова.
1.4 tdci, Дизел.
Поминати само 63644км .
Со фул опрема, несекојдневна боја.
Цена по договор
Игор
070381346
Leaflet
Кон почеток