Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Mondeo

5 400 ЕУР

Се продава од: Zoran Gluskinic 04 јан. 22:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Караван
Марка
Ford
Модел
Mondeo
Se prodava Ford Mondeo. Kolata e vo odlicna sostojba. So kozni sedista,Parksenzori,displej,tempomat,zimski i letni gumi. . kolata e uvezena od Germanija i e od prv gazda. Ja prodavam poradi zaminuvnje vo stranstvo.
Zoran Gluskinic
079299864
Leaflet
Кон почеток