Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hummer H2

28 000 ЕУР

Се продава од: Mili 03 јун. 02:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
SUV
Марка
Hummer
Модел
H2
Hummer H2, 2004 godina moze zamena. Kontakt 070377007.
Leaflet
Кон почеток