Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Hyundai Tucson 2.0 crdi

5 500 ЕУР

Се продава од: Slavcho Davitkovski Вчера 21:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Велес
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Hyundai
Модел
Tucson
Voziloto e vo odlicna sostojba,ima racen menyvac 6 brzini,i reduktor so 4 x 4.Novi gumi 4 sezoni ,radio,vozdusni pernicinja,centralna brana,grejaci na sedista.potrosuvacka 7.1 do 7.8 lit na 100 km.Zelen karton i registrirana do oktomvri 2020.
Slavcho Davitkovski
076/395-303
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации