Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Range Rover Sport 3.0

0 МКД

Се продава од: Goran 14 мар. 13:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Land Rover
Se prodava RANGE ROVER SPORT HSE 3.0 so FULL OPREMA.
Kilometraza 32500
Godina na proizvodstvo 12.2017 garancijata vazi do 12.2020 od ovlasten servis
Gumi ima novi zimski i letni.
Napraven e FULL SERVIS vo 07.2020
Registriran e do 07.2021

Goran 070-275-173
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации