Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E220 -02

0 ЕУР

Се продава од: Дамјан 24 ноем. 13:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mercedes-Benz
Модел
220
Се продава Мерцедес Е220 CDI, 2002 година. Климатроник, борд компјутер, темпомат, ABS, ESP, Airbag, сервоволан, команди на волан, електрика на стакла, електрика на ретровизори, централно.
Цена по договор.
Дамјан
075360670
Leaflet
Кон почеток