Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes C 220

1 300 ЕУР

Се продава од: nikola 17 апр. 16:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mercedes-Benz
Модел
220
se prodava mercedes c 220 registriran e do septemvri 2018 ima 4 novi gumi smenet mu e kais gumata na kardanot novi amortizeri drzaci na motor drzaci na menjac nov akumulator napraven servis smeneti filtri pali vozi nema mana !
Leaflet
Кон почеток