Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz 320cdi

3 500 ЕУР

Се продава од: Cati Вчера 16:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Mercedes-Benz
Модел
320
Shitet ose ndrim .vetura esht avangrade full oprema
Leaflet
Кон почеток