Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MITSUBISHI OUTLANDER

9 100 ЕУР

Се продава од: Zlatko Вчера 20:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Охрид
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Mitsubishi
Модел
Outlander
Voziloto e vo top forma prv gazda i pominati 186000. Cena 9100€ .
Leaflet
Кон почеток