Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | Охрид

Alfa Romeo , 29
Audi , 139
BMW , 155
Chevrolet , 25
Chrysler , 5
Citroën , 75
Dacia , 8
Daewoo , 24
Daihatsu , 2
Dodge , 2
Fiat , 87
Ford , 130
Honda , 10
Hummer , 1
Hyundai , 39
Jaguar , 14
Jeep , 13
Kia , 23
Lada , 36
Lancia , 5
Land Rover , 17
Lexus , 1
Lincoln , 1
Mazda , 25
MINI , 17
Nissan , 19
Opel , 226
Peugeot , 150
Piaggio , 1
Porsche , 10
Renault , 133
Rover , 9
Saab , 3
Seat , 28
Škoda , 24
Smart , 10
Ssangyong , 2
Suzuki , 17
Tata , 1
Toyota , 21
UAZ , 3
Volvo , 17
Yugo , 31
Zastava , 24

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

02 апр. 15:43
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Охрид

Audi A3 2.0 TDI Ambiente SEDAN

15 400 МКД

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 16:03
Линк
Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Охрид

BMW 3er 318d Lounge 8G Automatic

16 400 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
26 мар. 09:55
Линк
Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Охрид

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999

Вчера 18:51 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Охрид

Chevrolet captiva 2011g dizel kupeno mk 079 370 120

7 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
14 апр. 20:17 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Охрид

AUDI A3 - Prva boja...Registrirano

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
14 апр. 19:49 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW PASSAT 1.6 TDI 120 KS R-LINE NAVI LED PDC - 17.MT Auto

15 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
14 апр. 19:30 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Охрид

AUDI A5 2.0 TDI 190 KS 3X S-LINE MATRIX DIGITAL - 20.MT Auto

36 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 180 000 - 189 999
13 апр. 15:45
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

Passat B7 kako nov, prva raka

17 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 10:44 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Охрид

Mercedes C 200 cdi w 204 - Reg..Garaziran

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
12 апр. 19:28 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Охрид

Audi A3 1.9tdi 105ks sportback facelift 2010 MT Auto

6 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
12 апр. 16:15 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Охрид

AUDI Q5 2.0 TDI 170 KS QUATTRO NAVI PDC XENON - 10.MT Auto

13 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
12 апр. 10:04 Авто плац Автомобили  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Охрид

SE PRODAVA PORCHE CAYENNE COUPE PLATINUM EDICION

Година: 2022
Километража: 45 000 - 49 999
11 апр. 13:06 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Охрид

Hyundai IX35 1.7 CRDI 2012

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
10 апр. 18:36
Линк
Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Охрид

Возило донесено од Швајцарија

6 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 20:47 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Охрид

OPEL ASTRA K 1.6 CDTI 110 KS EU6 NOVA KOLA - 18.MT Auto

11 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
09 апр. 09:33 Авто плац Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Охрид

Mini Cooper S Cabrio

5 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
08 апр. 11:54 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Охрид

Стегнато количе

5 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
07 апр. 19:52 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Охрид

MERCEDES E 320 CDI

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
06 апр. 20:47 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

PASSAT B6 2.0 TDI Highline 2007 so FULL oprema

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
06 апр. 18:28 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Охрид

E220 AVANGARDE 2012

15 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
05 апр. 19:18 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW POLO 1.2 70 KS 185000KM NOV UVOZ- 08..MT Auto

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
05 апр. 17:43 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Охрид

������������BMW 530xd 4x4 LCI M-pack 2015������������

24 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
05 апр. 10:37 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Охрид

Audi Q5 2.0 TDI quattro

14 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
04 апр. 19:52 Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Охрид

Honda accord type-s 2.2i DTEC

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
04 апр. 18:35 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Охрид

AUDI A4 2.0 TDI 145KS LED XENON AVTOMAT UVOZ CH 2009 MT Auto

7 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
04 апр. 18:30 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Охрид

Seat Leon 1.9 TDI 105ks stylance uvoz CH 2007 MT Auto

3 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
04 апр. 18:29 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Охрид

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110 KS LUX UVOZ CH - 09.MT Auto

2 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 15:07 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW POLO 1.2 TDI 75KS HIGHLINE NAVI NOVO - 11 MT Auto

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
03 апр. 15:06 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Охрид

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS LED NAVO XENON NOV UVOZ- 09.MT Auto

9 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 15:05 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Охрид

OPEL CORSA 1.2 80 KS BENZ PLIN - 09 ..MT Auto

2 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
03 апр. 15:05 Авто плац Автомобили  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Охрид

PORSCHE CAYENNE 3.0D 245 KS NAVI LED NOV UVOZ NOV-11.MT Auto

28 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
03 апр. 15:04 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  Soul  ·  Охрид

KIA SOUL 1.6 CRDI 128 KS 160000KM NOV UVOZ -10.MT Auto

5 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
03 апр. 15:04 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Охрид

MAZDA 6 2.2D 150 KS SKYACTIV AVTOMAT NAVI XENON - 14.MT Auto

12 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
03 апр. 14:49 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Охрид

BMW 320 D 184 KS F30 AVTOMATIK 8G NAVI PDC - 13.MT Auto

14 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
03 апр. 14:48 Авто плац Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Охрид

CHEVROLET CRUZE 2.0D 150 KS STYLANCE NOVA - 11..MT Auto

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
03 апр. 14:47 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Охрид

SEAT ALTEA 1.9 TDI 105ks STYLANCE NOVA - 07.MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
03 апр. 14:47 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW GOLF 7 1.6 TDI 105 KS BLUEMOTION R-LINE - 13.MT Auto

10 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
03 апр. 14:47 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Охрид

VW TIGUAN 2.0TDI 140KS 4MOTION NAVI XENON DVD- 08. MT Auto

9 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
03 апр. 14:45 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Охрид

BMW 320 D 177 KS FEJSLIFT NOVA - 10..MT Auto

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 14:45 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Охрид

Fiat 500 1.2 70KS 116000KM ABARTH LOOK CH - 08 MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
03 апр. 14:44 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW GOLF 1.6 TDI EU6 HIGHLINE NAVI PDC FULL - 13.MT Auto

7 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 14:44 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Охрид

VW POLO 1.6 TDI 90 KS PDC COMFORTLINE - 12.MT Auto

6 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
03 апр. 14:43 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Охрид

CITROEN C4 1.6 E-HDI 92 KS EXCLUSIVE NOVA - 12.MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
03 апр. 14:43 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Охрид

BMW X1 2.0D 143 KS X-LINE KOZA NAVI PDC FEJSLIFT -13.MT Auto

12 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 14:43 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Охрид

AUDI A6 3.0 TDI 224 KS QUATTRO S-LINE NAVI LED CH - MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 14:42 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Охрид

MERCEDES E 220 CDI W212 AVANTGARDE KOZA NAVI PDC- 12.MT Auto

12 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 14:42 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Охрид

HONDA CIVIC 2.2D 140 KS TYPE-R UNILAT NOV UVOZ - 07.MT Auto

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
03 апр. 14:41 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI 110 KS GHIA FULL - 07.MT Auto

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 14:41 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW GOLF 2.0 TDI 110 KS COMFORTLINE NOV - 10..MT Auto

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
03 апр. 14:41 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Охрид

BMW X1 2.0D 143 KS X-DRIVE NAVI 161000KM - 11.MT Auto

11 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
03 апр. 14:40 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Охрид

BMW X1 2.0D 143 KS M-PAKET X-DRIVE - 11..MT Auto

11 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
03 апр. 14:40 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Охрид

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 160 KS KOZA LED PDC- 10.MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 14:39 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Охрид

FIAT GR PUNTO 1.2 70 KS 160000KM NOVO - 07.MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации